Červenec 2008



Líbání

31. července 2008 v 10:49

Zajímavé Účesy

31. července 2008 v 10:46

Roger Federer

31. července 2008 v 10:35

Petr Čech

31. července 2008 v 10:32
Petr Čech se svou manželkou Martinou.
Petr Čech se svou manželkou Martinou.
Petr Čech si zahraje v reklamě.

Travian

30. července 2008 v 22:55 Blbosti a Kravinky
Travian je velice dobrá hra kde máte svou vlastní vesnici a musíte ji rozvíjet v hospodářství atd.Můžete se zaregistrovat na www.travian.cz nic to nestojí!Zaregistrujete se tam na nějakém serveru a můžete si zdarma zahrát.Já hraju na serveru 8 je nejlepší.Opravdu se zaregistrujte je to super hra-DOPORUČUJI!

Kolik Je Vám Let?

30. července 2008 v 22:48 Ankety
Tak Co Jak Jste Staří?

Vtipy 1

30. července 2008 v 22:43
1)Víte,proč je na světě tolik mravenců? Protože nikdo nevymyslel tak malý kondomy!
2)"Tak jsem včera byl v bazaru a zas tam měli hovno!" "Nepovídej, a kdo to kupuje?"
3)Jak poznáte že je zima? Mouchy začnou lítat v teplákách.
4)Ptá se Mánička Pepíčka: "Věříš mi, že mě přinesl čáp?" A Pepíček: "Věřím, proč ne, já myslím že je to individuální. O mě například maminka říká, že jsem vypadl tatínkovi z oka."
5)Sedí pacient v čekárně hodinu, dvě, tři. Už se mu to zdá strašně dlouho a když vyšla sestřička, tak jí říká: "Řekněte panu doktorovi, že jsem odešel domů zemřít přirozenou smrtí."


Pravidla

30. července 2008 v 12:32 Hitparáda Celebrit
1.Srpna Vám Dám Na Výběr Ze 32 Celebrit.Vy Budete Mít Dost Času Na To Abyste Podpořili Svoji Celebritu A Dali Jí Hlas V Komentářích.V 1.Kole Vypadne 16 Celebrit Tedy Přesná Polovina!Ve 2.Kole Také Přesná Polvina Tedy 8.A Tak To Bude Pokračovat Dál A Dál Až Do Finále Kde Zbydou Dvě Celebrity.A Mezi Něma Se Bude Rozhodovat O Vítězovi Či Vítězce.Myslím Že Je To Vše Tak Nashledanou A Hlasujte!!!

1.Bleskovka

29. července 2008 v 10:03 Bleskovky
Ahoj
Jak je?
Jsi kluk nebo holka?
Kolik ti je?
Co na diplom?
Pa

Pimboli 2

27. července 2008 v 10:51
jujky...darešek

Mamma Mia!

27. července 2008 v 10:49
Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí. Jejich řady teď geometricky narostou, protože tvůrci původního muzikálu se "své dítě" rozhodli pojmout jako celovečerní film. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana.

Mladičká Sophie (Amanda Seyfried) žije s mírně šílenou matkou Donnou (Meryl Streep) na řeckém ostrůvku Kalokairi, kde vedou lehce uvadající rodinný hotýlek. Ani s jednou není k vydržení, protože se Sophie bude záhy vdávat. Zatímco Donna si v téhle souvislosti dělá ryze praktické starosti, Sophie řeši jediný problém - kdo ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se Donna v době kriticky blízké Sophiinu početí spustila hned se třemi chlapci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni (rozevlátý obchodník Sam - Pierce Brosnan, upjatý bankéř Harry - Colin Firth, svérázný dobrodruh Bill - Stellan Skarsgård) přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože Donna neměla o příjezdu tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude na Kalokairi veselo i bez svatby.

Příběh křišťálově čistý jako voda v každé lepší řecké zátoce dějově posouvají dopředu písničky od ABBA neodolatelně nazpívané hvězdami filmu. Když Donna popisuje svou špatnou finanční situaci, zazní Money, Money, Money, ve chvíli, kdy narazí na bývalé milence, spustí Mamma Mia!, a tak je to od začátku do konce, žádný hit z produkce ABBA nezůstane ležet ladem.

Nápad na muzikál stojící a padající s písničkami skupiny ABBA se zrodil v hlavě producentky Judy Craymer. Té trvalo přes deset let, než získala souhlas s jejich využitím - podmínkou byl muzikál, který se skupinou nebude mít nic společného, "jen" využije její songy. Získání povolení k natočení celovečerního filmu už bylo o poznání snazší, zvlášť když se muži z ABBA, Benny Andersson a Björn Ulvaeus stali jeho spoluproducenty. Další koproducent, slavný herec Tom Hanks, shrnuje důvody, proč by měl být film úspěšný. "Stejně jako já budete mít chuť po deseti minutách vstát a začít zpívat. Je to velmi nakažlivé."

Bathory

26. července 2008 v 22:43
Kdo by neznal pověst o Čachtické paní, která se koupala v krvi nevinných pannen? Režisér Juraj Jakubisko se rozhodl přenést tuto pověst na stříbrné plátno. Můžeme tak sledovat osudy Alžběty Bathoriové v nejdražším středoevropském filmu, na jehož koprodukci se také spousta středoevropských států podílela. Alžběta podle pověstí zavraždila na 600 obětí, mezi kterými byly především mladé dívky a ženy, na svém slovenském sídle Čachtice.

Ve filmu můžeme vidět kromě zahraničních herců i Čechy: Karla Rodena, Bolka Polívku, Jiřího Mádla, Lucku Vondráčkovou, Marka Vašuta a další. O český komparz také nebyla nouze, a tak v mnohých bojových scénách můžeme zahlédnout šermířskou skupinu Rotia.

Kung Fu Panda

26. července 2008 v 22:41
Animovaná komedie pro celou rodinu o líné, neuctivé a flakáčské pandě Po (v originále Jack Black), která se musí naučit kung-fu, aby zachránila Údolí Klidu před zlým sněžným leopardem Tai Lungem (Ian McShane). Příběh se odehrává ve staré Číně a převrátí neměnný svět bojových umění vzhůru nohama. Po se nakonec naučí věřit sám sobě a stane se mistrem kung-fu a leopardovi nebezpečným protivníkem.

Homere,Nedělej to!

26. července 2008 v 22:35 Simpsonovi
SImpsonovi ve filmu


Pomooooooc

26. července 2008 v 22:31 Simpsonovi
SImpsonovi ve filmu